JOGA POBYT V HOTELI HILLS****

Začína 17. marca 2023
Končí 19. marca 2023

14:00 - 10:00

Hotel Hills Stará Lesná

230 €

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom  relaxe, wellnesse a oddychu pozývam Vás na JOGA POBYT v novootvorenom hoteli Hills **** v termíne 17.3.-19.3.2023, ktorý sa nachádza v krásnom a tichom prostredí v časti Stará Lesná.

Poloha v srdci Vysokých Tatier na úpätí masívu Lomnického štíta robí z hotela ideálne zázemie pre tých, ktorí majú chuť a radosť si dobre zacvičiť, zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, telo, dušu i myseľ.

Vybavenie a dizajn celého hotela je zo vzácnych prírodných materiálov a dubového dreva v horskom štýle.  Absolútne pohodlie si vychutnáte v luxusne zariadených izbách  STANDART (2 osoby), LUX (3 osoby).

V izbe  nájdete minibar, set na prípravu čaju a kávy, župan, hotelovú kozmetiku, LCD televízor. Izby sú vybavené s francúzkym oknom s balkónom alebo bez s výhľadom na Tatry.

Po cvičení jogy nechajte svoje telo  rozmaznávať v dokonalom prírodnom welless raji – Nature Wellness centrum. Nájdete v ňom sauny a inhalácie (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová, soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén, jacuzzi a vodné wellness bary.

POBYT ZÁHRŇA :

– ubytovanie na 2 noci v izbe STANDART

izba LUX – 3 osoby (cen.ponuku vypracujem)

– 2 x raňajky a večere formou bufetových stolov (bez nápojov)

– 4 x cvičenie jogy (poweryoga,stretchyoga,zdravý chrbát, coreyoga, masáž formou masážnych ježkov – vhodné aj pre začiatočníkov )

– vstup do Nature Wellness centra (fínska, ceremonionálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprachy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén, jacuzzi s vodné wellness bary.

–  strážené parkovisko

– wifi pripojenie

– miestny poplatok

– set kávy a čaju

– 15 % zľava na klasické masáže

CENA : 

– izba STANDART 230 EUR/osoba (do 20.1.2023)Od 21.1.2023 cena 250 €

Po prípade máte možnost si vybrať inú. Cena záleží od typu izby a osôb.

 

PRIHLÁŠKY 

email : jogaivana@gmail.com

Pre závaznú registráciu je potrebné uhradiť 50 % z ceny pobytu.

Počet izieb OBMEDEZNÝ !