JOGA POBYT V HOTELI HILLS ****

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom  relaxe, wellnesse a oddychu pozývam Vás na JOGA POBYT v novootvorenom hoteli Hills **** v termíne 24.9.-26.9.2021 , ktorý sa nachádza v krásnom a tichom prostredí v časti Stará Lesná.

Poloha v srdci Vysokých Tatier na úpätí masívu Lomnického štíta robí z hotela ideálne zázemie pre tých, ktorí majú chuť a radosť si dobre zacvičiť, zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, telo, dušu i myseľ.

Vybavenie a dizajn celého hotela je zo vzácnych prírodných materiálov a dubového dreva v horskom štýle.  Absolútne pohodlie si vychutnáte v luxusne zariadených izbách  STANDART (2 osoby), LUX (3 osoby), HONEYMOON, BUSINESS (4 osoby), MEZONETOVÝ APARTMÁN (4 osoby)

 V izbe  nájdete minibar, set na prípravu čaju a kávy, župan, papuče, hotelovú kozmetiku, LCD televízor. Izby sú vybavené s francúzkym oknom s balkónom alebo bez s výhľadom na Tatry.

Po cvičení jogy nechajte svoje telo rozmaznávať v dokonalom prírodnom welless raji – Nature Wellness centrum. Nájdete v ňom sauny a inhalácie ( fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová, soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén, jacuzzi a vodné wellness bary.

POBYT ZÁHRŇA :

– ubytovanie na 2 noci v izbe STANDART. (pri výbere inej izby, cena sa mení aj pri počte osôb.)

– 2 x raňajky a večere formou bufetových stolov (bez nápojov)

– 4 x cvičenie jogy (powerjoga,stretchjoga – vhodné aj pre začiatočníkov )

– vstup do Nature Wellness centra (fínska, ceremonionálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprachy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén, jacuzzi s vodné wellness bary.

–  strážené parkovisko

– wifi pripojenie

– miestny poplatok

– set kávy a čaju

– Fitness centrum

CENA : 

– izba STANDART 190 EUR/osoba

(Cena sa mení pri výbere inej izby a počtu osôb)

PRIHLÁŠKY :  

email : jogaivana@gmail.com

Pre závaznú registráciu je potrebné uhradiť 50 % z ceny pobytu


Kategórie: Nezaradené

Značky:

Post Your Thoughts